Eskişehir Teknik Üniversitesi Eskişehir Teknik Üniversitesi
  • Kurumsal
  • Akademik Programlar
  • Öğrenci İçin Bilgi
  • English
Program Hakkında Eğitim Amaçları Program Yeterlilikleri (Çıktıları) Dersler - AKTS Kredileri Alan Yeterlilikleri Ders - Prog. Yeterlilik İlişkileri Alan & Prog. Yeterlilik İlişkileri Ders - Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları İlişkisi
  • Fen Fakültesi
  • Kimya Bölümü (%30 İngilizce)
  • Ders - Prog. Yeterlilik İlişkileri
0 : Desteklemiyor   1 : Alt seviyede destekliyor   2 : Orta seviyede destekliyor   3 : Üst seviyede destekliyor
Program Yeterlilikleri (Çıktıları)123456789101112131415
Kimyacılar İçin Biyoloji I332213321112202
Kimyacılar İçin Biyoloji II332223221112201
Proje Yönetimi110200000000000
Fizik I333223231122332
Fizik II232222321111321
Fizik Laboratuvarı I333333332133322
Fizik Laboratuvarı II222101100033200
Akademik İngilizce III
Akademik İngilizce IV
Akademik İngilizce V
Akademik İngilizce VI
İş Sağlığı ve Güvenliği I113111110023101
İş Sağlığı ve Güvenliği II113111110123101
Entrepreneurship (Girişimcilik)
Genel Kimya I332112221111212
General Chemistry I (Genel Kimya I)332112221111212
General Chemistry II (Genel Kimya II)332112222111212
Genel Kimya II332112222111212
Genel Kimya Laboratuvarı I333233221133232
General Chemistry Laboratory I (Genel Kimya Laboratuvarı I)332233332232112
General Chemistry Laboratory II (Genel Kimya Lab. II)333222221133132
Genel Kimya Laboratuvarı II333222221133132
Organik Kimya I121313311112201
Organic Chemistry I (Organik Kimya I)121313312112201
Organik Kimya II121313311112201
Organic Chemistry II (Organik Kimya II)121313312112201
Analitik Kimya Laboratuvarı II333333330333333
Analytical Chemistry Laboratory II (Analitik Kimya Lab. II)333333333333333
Kimyada Matematiksel Yöntemler233223232322332
Çevre ve Sorunları100000100003200
Analytical Chemistry Laboratory I (Analitik Kimya Lab.I)333333323133232
Analitik Kimya Laboratuvarı I333323321133232
Inorganic Chemistry I (Anorganik Kimya I)211112112211102
Anorganik Kimya I331212311011002
Analytical Chemistry I (Analitik Kimya I)333322323223122
Analitik Kimya I332333331122113
Analytical Chemistry II (Analitik Kimya II)333322333223222
Analitik Kimya II332333332122313
Anorganik Kimya Laboratuvarı I222221221223111
Inorganic Chemistry Laboratory I (Anorganik Kimya Lab. I)222221221223111
Anorganik Kimya Laboratuvarı II333213231222232
Inorganic Chemistry Laboratory II (Anorganik Kimya Lab. II)333213231222232
Aletli Analiz I331213311121222
Aletli Analiz II331312221121122
Fizikokimya I331112110011101
Fizikokimya II331112210011101
Endüstriyel Kimya ve Uygulamaları333333332333223
Endüstriyel Kimya ve Uygulamaları
Su ve Atık Su Analizleri211111110021012
Seramik Kimyası211333111221312
İlaç Aktif Maddeleri202002100020201
Günlük Hayatımızda Kimya333332333233333
Organic Chemistry Laboratory I (Organik Kimya Lab.)222323221122111
Organik Kimya Laboratuvarı I222323221122111
Organik Kimya Laboratuvarı II222322222122111
Organic Chemistry Laboratory II (Organik Kimya Lab.II)222322222122111
Atomik Absorpsiyonda Analiz Yöntemleri333333333333333
Inorganic Chemistry II (Anorganik Kimya II)322233322332233
Anorganik Kimya II222121112322103
Yüzey ve Isıl Analiz Teknikleri332323322333233
Organic Chemistry III (Organik Kimya III)321323311122303
X Işınları Analiz Teknikleri332213331221121
Anorganik Teknolojiler021222120222212
Gıda Kimyası ve Teknolojisi233223232223333
Organik Bileşiklerde Yapı Karakterizasyonu321213321121101
Enerji, Çevre ve Sağlık Uygulamaları için Metal-Org. Kafes.233222233222323
Kaynak Taraması333333323331313
Polimer Kimyasına Giriş121212110011202
Technical Writing for Chemists (Kimyacılar için Teknik Yazım323333223332213
Elektrokimyasal Yöntemler333322321221212
Koku ve Aroma Kimyası321123132113322
Aletli Analiz Laboratuvarı I132332321232233
Aletli Analiz Laboratuvarı II322333331333333
Fizikokimya Laboratuvarı I332212120013132
Physical Chemistry Laboratory I (Fizikokimya Laboratuvarı I)332213120013132
Fizikokimya Laboratuvarı II332212120013132
Biyokimya I331323221121212
Biochemistry I (Biyokimya I)333323332222233
Biochemistry II (Biyokimya II)223333222332223
Biyokimya II331323223011212
Atom ve Molekül Kimyası233223222222223
Biyokimya Laboratuvarı233333333333333
Heterosiklik Kimyaya Giriş123333310120303
Gaz Kromatografisi Analiz Teknikleri333333332232333
Temel Grup Elementleri Kimyası232112210112102
Koordinasyon Kimyası232122111321202
Physical Chemistry III (Fizikokimya III)332212213121201
Sıvı Kromatografi Analiz Teknikleri333333332333333
Doğal Polimerik Malzemeler000030030003300
EU-COS.: Avr. Bir.-Koz., Sür. ve Avr. Pol. Çal.332222223133223
Bilgisayar Destekli Kimya Hesaplamaları221212211320312
Nükleer Manyetik Rezonans Spektroskopi Teknikleri333333332322333
Biyokimyada Biyoteknolojik Yaklaşımlar333222332133333
Biyoafinite Kromatografisi ve Uygulamaları232222223231232
Industrial Polymers (Endüstriyel Polimerler)332223222322223
Biyoinorganik Kimya
Boya Kİmyası ve Teknolojisi121212110011201
Kozmetik Kimyası133133201012323
Bitirme Projesi I331122322202232
Graduation Project I331122322212232
Bitirme Projesi I331122322202232
Bitirme Projesi II333333233333233
Graduation Project II (Bitirme Projesi II)333333233333233
Graduation Project II (Bitirme Projesi II)333333233333233
Staj232312231223333
Staj232312231223333
Matematik I332313320020310
Matematik II333323020120300
Pazarlama Yönetimi
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II113103110000100
0 : Desteklemiyor   1 : Alt seviyede destekliyor   2 : Orta seviyede destekliyor   3 : Üst seviyede destekliyor
  • Kurumsal
  • İsim ve Adres
  • Akademik Takvim
  • Yönetim Kadrosu
  • Kurum Hakkında
  • Akademik Programlar
  • Genel Kabul Şartları
  • Önceki Öğrenmenin Tanınması
  • Kayıt İşlemleri
  • AKTS Kredi Sistemi
  • Akademik Danışmanlık
  • Akademik Programlar
  • Doktora / Sanatta Yeterlik
  • Yüksek Lisans
  • Lisans
  • Önlisans
  • Öğrenci İçin Bilgi
  • Şehirde Yaşam
  • Konaklama
  • Beslenme Olanakları
  • Tıbbi Olanaklar
  • Engelli Öğrenci Olanakları ı
  • Sigorta
  • Maddi Destek
  • Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
  • Öğrenci İçin Bilgi
  • Öğrenim Olanakları
  • Uluslararası Programlar r
  • Değişim Öğrencileri için Pratik Bilgiler
  • Dil Kursları
  • Staj
  • Sosyal Yaşam ve Spor Olanakları
  • Öğrenci Kulüpleri